PLNY.com.pl – pożyczki, chwilówki, kredyty online.
Upadłość konsumencka, wyszukiwarka ksiąg wieczystych

Kokos.pl pożyczki społecznościowe online

Kokos.pl pożyczki społecznościowe Social lending

Kokos.pl jest to serwis, w którym klient pożycza pieniądze od osoby, która zdecydowała się zainwestować posiadane środki. Pożyczka już w kilka minut trafia prosto na konto, bez poręczycieli i zbędnych formalności, nawet do 25 tys. zł.

Co to są pożyczki społecznościowe?

Pożyczki społecznościowe (ang. social lending – pożyczki prywatne, społeczne), choć od dawna cieszą się  ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. Transakcje te realizowane są przy tym najczęściej przy udziale dedykowanych pożyczkom społecznościowym serwisów internetowych, które nie uczestniczą, a jedynie pośredniczą w procesie udzielenia pożyczki. Pożyczki są więc finalizowane pomiędzy użytkownikami portalu, który zarabia na prowizji od zakończonych sukcesem transakcji.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że każdy z użytkowników takich portali może się wcielić w rolę zarówno pożyczkobiorcy, jak i pożyczkodawcy inwestującego w ten sposób swoje środki. Odpowiednie aukcje pożyczkowe wystawiane są na stronie serwisu, po czym za obopólną zgodą użytkowników dochodzi do ich potwierdzenia, a później finalizacji.

Zarejestruj się

Jeżeli chcesz zarejestrować się w Kokos.pl oraz wziąć pożyczkę skorzystaj z naszej pomocy, poprowadzimy Cię krok po kroku, kliknij w:
Weź swoją pierwszą pożyczkę.